вторник, 13 июля 2021 г.

Бігуни КЛБ "Суворовець" підкорюють київські дистанції

11 липня в Києві відбувся Петропавлівський напівмарафон "Чайка". Спортсмени змагалися в бігу на 21 км, 9 км, 4,5 км, а також в естафеті на 21 км по 4 особи та 3 км. Був організований і забіг для дітей.

Ізмаїл на цих змаганнях гідно представили бігуни з КЛБ "Суворовець", які взяли участь в забігах на 21 км і 9 км.

Ольга Семиченко на дистанції 21 км в абсолютному результаті стала п'ятою, а в категорії "40-49 років" зайняла 3-е місце з результатом 1 год. 41 хв. 52 сек. Ігор Кравченко на дистанції 21 км у той самій категорії прийшов до фінішу четвертим з результатом 1 год. 24 хв. 15 сек.

На дистанції 9 км спортивною ходьбою змагався ветеран спорту (67 років в спортивному бігу) Георгій Митев, і зайняв в категорії "75+" 4-е місце з результатом 1 год. 14 хв. 20 сек.

Клуб любителів бігу "Суворовець" дякує за спонсорську допомогу Євгена Гергі, Дениса Тостогана, Руслана Мітєва та Степана Балабана.

Також доводимо до відома усіх зацікавлених, що 19 вересня в Ізмаїлі відбудеться свято бігу - 21-й марафон "Золота осінь" на дистанції 21 км, 5 км та 2 км для дітей. Бажаючі взяти участь можуть звертатися за інформацією в спорткомітет за тел .: (096) 363-62-90, (097) 291-17-69, (096) 205-49-67.