суббота, 29 февраля 2020 г.
пятница, 28 февраля 2020 г.
среда, 26 февраля 2020 г.
В ветеранской организации УДП откликнулись на призыв о помощи
24 февраля в социальной сети Фейсбук в одной из измаильских групп был опубликован призыв помочь 91-летней жительнице Измаила. В силу возраста женщина упала в коридоре своей квартиры и пролежала несколько часов, взывая о помощи. Как оказалось, речь шла о ветеране УДП, бывшей работнице РСУ предприятия Ирине Григорьевне Лихолип.
вторник, 25 февраля 2020 г.
Водопілля 2020: прогнози
За даними Дунайської гідрометобсерваторії, осінь 2019 року в басейні Дунаю була маловодною, опадів спостерігалося не багато. Рівні води на всьому Дунаї були достатньо низькими, але в другій половині листопада сформувався осінній паводок. Максимальні рівні води здебільшого спостерігалися наприкінці місяця.
Соболезнуем
Руководство пароходства, служба управления персоналом, ППО ЧАО «УДП», совет ветеранов войны и труда УДП с глубоким прискорбием извещают о смерти
бывшего шкипера речного флота, ветерана пароходства, почетного работника УДП, участника трудового фронта ВДОВЕНКО Тимофея Никифоровича,
бывшего повара речного флота, ветерана пароходства, почетного работника УДП, участника боевых действий на чужой территории ХВОЙНОВОЙ Надежды Георгиевны
и выражают соболезнование родным и близким покойных.
АМПУ та Морська адміністрація посилять контроль за можливим забрудненням акваторій при замивці трюмів
ДП «АМПУ» за підтримки та у взаємодії з Чорноморським Міжрегіональним управлінням Державної служби на морському та річковому транспорті, продовжить практику посиленого контролю за суднами, що не дотримуються норм охорони навколишнього середовища під час миття вантажних приміщень, пишуть “Морські бізнес-новини України”. Головна мета контрольних заходів — запобігання забрудненню акваторії портів.
Викладачі Учбового центру УДП підвищували кваліфікацію
З 27 січня по 14 лютого на базі Відокремленого підрозділу "Учбовий центр" ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" для викладачів проходили курси підвищення кваліфікації. Курси проводили викладачі Білоцерківського інституту безперервної професійної освіти: старший викладач кафедри педагогіки, психології та менеджменту Віра Харагірло, кандидат історичних наук, доцент кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну Артем Даценко, старший викладач кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін Світлана Шевчук.
понедельник, 24 февраля 2020 г.
Прикордонники Ізмаїльського загону підбили підсумки служби за минулий рік
«Завдання, що ставились Ізмаїльському загону керівництвом прикордонного відомства у 2019 році виконані. Забезпечено стабільність та контрольованість на ділянці відповідальності державного кордону», - з таких слів начальника Ізмаїльського прикордонного загону підполковника Олександра Берника була розпочата службова нарада за результатами служби минулого року.
воскресенье, 23 февраля 2020 г.
Сергею Степановичу Швецу – 80!
![]() |
Капитан т/х "Свердловск" С.С. Швец |
Юбилей – это некий жизненный рубеж, который негласно подводит итог прожитым годам. И если в молодости человек строит планы, стремится к профессиональным и личным достижениям, то на склоне дней люди мыслящие и рассуждающие чаще оглядываются назад, чтобы задать себе главные вопросы: как я жил, чего достиг и что оставлю после себя? Бесспорно, ответы на эти вопросы отличаются в зависимости от того, задает ли их человек себе сам, или же когда о нем говорят люди, находящиеся рядом.
суббота, 22 февраля 2020 г.
В Навчальному центрі Морської охорони завершили навчання військовослужбовці осіннього призову 2019 року
Базову підготовку, що тривала майже 90 днів, в Навчальному центрі Морської охорони успішно пройшли дві групи фахівців корабельно-катерного складу. Сертифікати із первинного фаху по закінчені підсумкових іспитів отримали 20 військовослужбовців.
13 прикордонників пройшли курс «Молодший фахівець енергетичних установок», під час якого отримували теоретичні знання та практично пізнавали будову та устрій кораблів та катерів Морської охорони, корабельних двигунів внутрішнього згорання, особливостей їх експлуатації, систем і механізмів, які забезпечують роботу головних двигунів та інші профільні дисципліни.
Ще 7 військовослужбовців вивчали основи радіолокації та гідроакустики, види радіоелектронних засобів та правила їх застосування, в рамках програми «Молодший фахівець радіолокаційних, гідроакустичних станцій та комплексів».
Всі навчальні теми відпрацьовувалися із використанням спеціалізованої навчально-матеріальної бази НЦМО, яка є абсолютним повторенням зразків обладнання, яке морякам-прикордонникам доведеться обслуговувати в реальних умовах. А також на навчально-тренажерному судні, де багато хто вперше відчув хитавицю.
Подальшу службу молоде поповнення фахівців проходитиме в Одеському загоні Морської охорони в складі екіпажів кораблів та катерів Морської охорони.
Прес-служба Навчального центру Морської охорони.
четверг, 20 февраля 2020 г.
ПрАТ "УДП": нові технології на службі виробництва
У світовій економіці безперервно зростає значення екологічної та соціальної відповідальності. Поряд з вдосконаленням технологій, розвитком виробництва, забезпеченням його рентабельності та покращенням якості продукції та послуг, підвищуються вимоги до екологічної безпеки застосовуваних технологій. Екологічність, економічність і ефективність - важливі фактори конкурентної боротьби на світовому ринку, в тому числі і в такій галузі, як суднобудування і судноремонт.
Керівництво ПрАТ «УДП» цілком підтримує впровадження сучасних екологічних методів виробництва та готове йти в ногу з часом, впроваджуючи їх на своїх виробничих майданчиках. Підтвердженням цьому став договір між ПрАТ «УДП», Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» і Інститутом металофізики ім. Г.В. Курдюмова на дослідницько-промислову апробацію обладнання та технології ультразвукової ударної обробки, розроблених науковими спеціалістами інституту на безоплатній основі. На сьогоднішній день цю технологію успішно застосовують підприємства суднобудування Південної Кореї (Hundai Heavy Industries, Samsung Heavy Industries та Daewoo Shipbuiding&Marine Engineering).
Цей метод - ультразвукова ударна обробка (УЗУО) - почав розроблятися ще в 70-х роках минулого століття за участі Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона і вперше застосовувався для обробки зварювальних швів корпусів підводних човнів. Застосування УЗУО в світовому суднобудуванні пов'язано з запобіганням появи тріщин втоми та руйнування корпусів і зварних конструкцій суден.
Використання зазначеної технології є яскравим прикладом впровадження вже сьогодні політики Міністерства інфраструктури України під керівництом Владислава Криклія, що передбачає, серед іншого, розвиток та модернізацію річкового флоту.
За екологічністю, ресурсоємністю та енергетичними витратами технологія УЗУО відповідає європейським стандартам. Крім того, вона не вимагає спеціалізованого обладнання та термічної обробки, немає необхідності у використанні хімічно активних реагентів, зменшується екологічний вплив на навколишнє середовище.
Впровадження ультразвукової ударної обробки в інженерію металевих поверхонь дозволить підвищити довговічність робочих деталей та вузлів із конструкційних легких сплавів і сталей, здійснювати відновлення пошкоджених поверхонь, і, таким чином, збільшити термін служби виробів та устаткування в більшості галузей промисловості України, в тому числі і в суднобудуванні. Економічний ефект від впровадження УЗУО значно перевищуватиме витрати за рахунок об'єднання декількох стадій виробництва.
Співпраця між УДП, КПІ та ІМФ буде охоплювати широке коло питань. Передбачається проведення спільних промислових випробувань нових технологій і обладнання, надання консультативної допомоги в проведенні пошукових досліджень, науково-технічних розробок, обмін досвідом роботи та спільна підготовка інженерних кадрів високої кваліфікації, участь в спільних делегаціях, конференціях і круглих столах, міжнародних програмах, що стосуються діяльності підприємства та вишу.
При необхідності передбачається можливість підвищення кваліфікації фахівців пароплавства на базі КПІ ім. І. Сікорського в сфері дефектоскопії і структурної діагностики та обмін досвідом з Учбовим центром ПрАТ «УДП». Пароплавство також може потенційно в майбутньому виступати в якості роботодавця для випускників університету і забезпечувати виробничу практику для студентів вузу.
Безумовно, подібна співпраця між підприємством, університетом і науковим інститутом буде взаємно вигідною та сприятиме як розвитку наукової думки, так і економічному і практичному ефекту від впровадження нових технологій судноремонту в виробничих підрозділах УДП.
среда, 19 февраля 2020 г.
«Капитан Ширков»: готуємося до рейсу
База технічного обслуговування флоту УДП працює в штатному режимі. Як зазначив заступник начальника БТОФ В'ячеслав Тукалов, в цьому місяці основні сили підрозділу спрямовані на забезпечення підготовки до навігації пасажирського флоту пароплавства. До кінця березня планується завершити ремонт на всіх чотирьох круїзних судах і прогулянковому теплоході «Евгений Косяков».
Міністр інфраструктури взяв участь у саміті з морської та логістичної діяльності
Україна поглиблює співробітництво з Катаром у галузі транспортної інфраструктури. Про це заявив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час двосторонньої зустрічі з Міністром транспорту та комунікацій Держави Катар Джасімом Аль Сулейті 18 лютого 2020 року, у м. Доха (Держава Катар). Зустріч відбулась у рамках робочого візиту Міністра інфраструктури України до Держави Катар для участі у саміті з морської та логістичної діяльності Qatar Maritime & Logistics Summit 2020.
понедельник, 17 февраля 2020 г.
Март в Украине будет неожиданно холодным
2019 год в Украине был аномально теплым, и повышение температуры привело к изменению продолжительности сезонов в стране. Но, несмотря на это, март будет холодным, рассказали ученые-климатологи Украинского гидрометеорологического института изданию "Тексти".
В Измаильском пограничном отряде состоялось офицерское собрание
Его целью стало обсуждение состояния дисциплины и правопорядка в подразделениях пограничного отряда и пути их улучшения. Мероприятие состоялось в рамках ведомственного месячника популяризации здорового образа жизни «Мы за здоровое поколение!». Кроме офицеров управления пограничного отряда, в нем принял участие председатель ветеранской организации майор в отставке Анатолий Зименко, который поделился своим служебным опытом.
пятница, 14 февраля 2020 г.
Дунайский институт ОМА отметил свое 60-летие
Сегодня Дунайский институт ОМА отметил 60 лет со дня основания. Учебно заведение было основано в феврале 1960 года как консультационный пункт Одесского высшего инженерного морского училища, который реорганизовался в заочный факультет ОВИМУ, а позже – в Измаильский заочный факультет Одесской национальной морской академии, Измаильский факультет ОНМА, а с 2015 года – в Дунайский институт Национального университета «Одесская морская академия».
четверг, 13 февраля 2020 г.
С юбилеем, Андрей Михайлович!
Уроженцу Херсонщины Андрею Пивню с детства нравилась морская профессия, флотская форма, книги о морской романтике и приключениях. Примером, воплощающим мечту, был и дядя, работавший на пассажирских «ракетах». Поэтому после школы юноша без колебаний поступил в Херсонское мореходное училище имени лейтенанта Шмидта. Обучался в специальной Дунайской группе, готовившей судоводителей для Дуная.
среда, 12 февраля 2020 г.
Пенсионный возраст для украинок снова повышается
С 1 апреля возраст выхода на пенсию для женщин снова повышается на полгода, до 59 лет и 6 месяцев. Это пока предпоследнее повышение, так как еще через год, с 1 апреля 2021 года, мужчины и женщины будут выходить на пенсию одинаково – в 60 лет. Если конечно, депутаты к тому времени не увеличат еще больше пенсионный возраст, как собираются.
ЧАО «УДП» готовится к возобновляющему освидетельствованию СУБ
В соответствии с п. 12.2 раздела 12 «Международного Кодекса по управлению безопасной ситуацией судов и предотвращением загрязнения» (МКУБ) и согласно «Положения о системе управления безопасностью на морском и речном транспорте», утвержденного приказом Министерства транспорта Украины № 904 от 20.11.03 г. компания должна периодически оценивать эффективность и пересматривать СУБ в соответствии с процедурами, установленными компанией.
вторник, 11 февраля 2020 г.
На 20% збільшили перевалку українські порти на початку 2020 року
Українські порти розпочали 2020 рік з суттєвого збільшення перевалки вантажів. Тепла зима, а також експорт зернових і руди та значне збільшення імпорту вугілля обумовили зростання обсягів вантажів на понад 20%. Загалом протягом січня 2020 року у морських портах України було перевалено 13,5 млн тонн вантажів, інформує прес-служба АМПУ.
Суда с инверсным носом
В середине прошлого десятилетия в судостроении произошла маленькая революция: в море вышло судно странной наружности. Судовая надстройка его смещена к носу, а сам нос имеет необычную форму, придающую ему сходство с утюгом. Сегодня моря «утюжат» уже несколько десятков судов такой конструкции. В чем же причина ее популярности?
понедельник, 10 февраля 2020 г.
АМКУ расследует злоупотребления при аттестации моряков
Антимонопольный комитет Украины (АМКУ) начал расследование о злоупотреблении Инспекцией по подготовке и дипломированию моряков Украины монопольным положением при внесении в Единый государственный реестр моряков информации о подготовке моряков в тренажерных центрах. Об этом сообщила пресс служба АМКУ.
Морская палата Украины инициирует расширенное совещание МИУ по выполнению требований Конвенции ПДНВ
Ассоциация «Морская палата Украины» инициировала проведение расширенного совещания при Министерстве инфраструктуры Украины при участии представителей морского сообщества — профессиональных ассоциаций для обсуждения вопросов выполнения Украиной требований Правила 1/8 Конвенции ПДНВ и предотвращения попадания Украины в «черный список» государств, которые не выполнили либо не в полной мере выполняют требования Конвенции ПДНВ. Об этом сообщила пресс-служба МПУ.
пятница, 7 февраля 2020 г.
АМКУ обязал МИУ разработать Методику расчета размеров ставок портовых сборов
Антимонопольный комитет Украины по заявлению ООО СП "Нибулон" рассмотрел вопрос установления Министерством инфраструктуры Украины ставок портовых сборов и скидок к ним и обнаружил, что сборы были утверждены при отсутствии Методики расчета размеров ставок портовых сборов и без соответствующего экономического обоснования.
Подписаться на:
Сообщения (Atom)
Читайте также
-
В 1940 г. после присоединения Бессарабского края к УССР в Измаиле был открыт Морвокзал. В 1940-41 гг. действовала только одна пассажир...
-
Понтонный мост Двадцать лет назад на территории бывшей Югославии развернулись события, затронувшие все придунайские страны: бомбардиро...
-
Всемирная организация здравоохранения (ВОЗ) официально пересмотрела возрастные нормы. И теперь молодой человек считается до 44 лет. ...